שקע חכם

כולם כבר מכירים את הבית החכם, אך גם אם אין לכם עדיין בית חכם ועדיין אין לכם שליטה כוללת על כל המערכות בבית, תוכלו ליהנות משקע חכם, לשלוט על כל מכשיר חשמלי בבית שלכם ולהצטרף עוד היום אל הקדמה הטכנולוגית.

מה זה שקע חכם?

שקע חכם הוא שקע ייעודי המתחבר אל מכשיר חשמלי כמו דוד המים החמים, מזגן ומכשירי חשמל נוספים. את המכשירים אפשר להדליק ולכבות מרחוק באמצעות אפליקציה המותקנת בטלפון החכם.

השקע החכם מתחבר לכל מכשיר חשמלי באמצעות מגען למגוון גדול של אלמנטים והוא מאפשר לשלוט בהם, לכבות או להדליק, מכל מקום באמצעות אפליקציה ייחודית המותקנת בטלפון החכם.

אם לדוגמה, בחרתם להתקין שקע חכם לבוילר, באמצעות האפליקציה שהותקנה בטלפון החכם תוכלו להדליק או לכבות את הבוילר גם כאשר אתם לא נמצאים בבית. האפליקציה מאפשרת לכם גם לקבוע מראש תכנית של כיבוי והדלקה אוטומטי של מתג הבוילר ולהביא בכך לחיסכון משמעותי בהוצאות החשמל.

השקע החכם מתאים לדודים חשמליים מכל סוג, גם לדודים ישנים. כדאי לדעת כי יש הבדל בין השליטה על הדוד לבין השליטה על המתג של הדוד וזו הסיבה מדוע השקע החכם מתאים לכל סוג של דוד מים או לכל סוג של מכשיר חשמלי, גם אם הוא לא חדש ועדכני.

נוסף על השליטה על המתג באמצעות האפליקציה הייחודית, אפשר להפעיל את המתג גם בהפעלה ידנית כאשר אתם נמצאים בבית.

השקע החכם והאפליקציה המפעילה אותו מתאימים לכל מערכת של טלפון חכם מסוג אנדרואיד או איפון בגרסאות מתקדמות. האפליקציה מאפשרת ריבוי משתמשים, כל אחד מבני הבית יוכל להתחבר בטלפון שלו לאפליקציה ולשלוט בזמן אמת על מתג ההפעלה של הבוילר או של כל מכשיר חשמלי אחר.

כדי להשתמש בשקע החכם עליכם להיות מחוברים לראוטר אלחוטי ולחיבור אינטרנט ביתי ושל הסמארטפון.

במשפחות דתיות, השקע החכם מחליף בהצלחה את השעון השבת המסורתי והוא מאפשר כיבוי והדלקה לזמנים מוגדרים באמצעות האפליקציה.

השקעים החכמים מחליפים בהצלחה רבה את השקעים הישנים והם כוללי מתגי טאץ' אלחוטיים מרהיבים ביופיים אשר נוסף על התפקיד הפונקציונאלי שלהם, הם גם משדרגים את המראה האסתטי של הבית.

"חברת סילור" מתמחה בשקעים חשמליים, כל השקעים עמדו בבדיקות מחמירות של מכון התקנים והם נותנים מענה לצרכים האינדיבידואליים של כל לקוח.